Антикорупційний комітет закликав Гройсмана викликати для звіту по справі “діамантових” прокурорів керівника ГПУ

Комітет з питань протидії корупції звернувся до голови Верховної Ради Володимира Гройсмана з пропозицією викликати для звіту по розслідуванню справи “діамантових” прокурорів керівника ГПУ Віктора Шокіна.

Про це повідомив заступник голови фракції “Самопоміч”, голова комітету з протидії корупції Єгор Соболєв, підводячи підсумки засідання комітету за участі представників прокуратури та СБУ.

Крім того комітет ухвалив рішення поінформувати Президента Украіни про факти тиску на слідчих, що займаються розслідуванням цієі справи, з метою забезпечення незаангажованості та об’єктивності слідства.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини