Андрій Садовий відвідав бійців 80-ї бригади та передав їм допомогу від львів’ян

Днями лідер Об’єднання Самопоміч побував у Луганській області, де базується 80-а окрема десантно-штурмова бригада ЗСУ. Аби особисто зустрітись та поспілкуватись із бійцями, дізнатись про стан справ на фронті, Андрій Садовий супроводжував гуманітарну допомогу для бійців від мешканців Львова.

80-а окремо десантно-штурмова бригада уже понад два роки перебуває у зоні проведення АТО. Бійці брали участь у боях на всій лінії фронту від станиці Луганської до Маріуполя, понесли важкі втрати у боях за Щастя, Луганський та Донецький аеропорти. На минулому тижні військові звернулись до міського голови Львова за допомогою, і уже 10 серпня вантаж із усім необхідним прибув у Луганську область.

«Давно планував відвідати львів’ян, які несуть службу на Сході. Учора – місця розташування 80-ї окремої аеромобільної бригади у Луганській області. Сьогодні – львів’яни-поліцейські в Донецькій області. Завезли понад 4 тони різного обладнання – все, що просило керівництво 80-ки, – зазначив лідер Об’єднання Самопоміч. – Можна звичайно нарікати, що держава повинна постачати армії все необхідне. Але зараз треба просто допомагати своїм. Хто чим може».

Військові влаштували Андрію Садовому невелику екскурсію територією підрозділу, показали бібліотеку, умови проживання. Останній, в свою чергу, поспілкувався з командирами та бійцями, вислухав їхні потреби та подякував за службу.

Додамо, у Львові затверджена програма підтримки воїнів АТО, на яку у 2016 році закладено понад 46 млн. грн. Це матеріально-технічна допомога армії, соціальна підтримка учасників АТО, будівництво і купівля житла для сімей загиблих, важкопоранених та бійців-сиріт (загалом майже 100 квартир від міста у 2016 році).

Андрій Садовий
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини