Андрій Садовий подякував українцям, які прийшли на вибори

Лідер «Об’єднання «Самопоміч» висловив подяку всім українцям, які взяли участь у виборах місцевого самоврядування.

«Вибори – це довіра, це можливість працювати. Маю надію, що підрахунок голосів буде відбуватися згідно з чинним законодавством, що Львів покаже приклад чесної, толерантної праці і Революція Гідності не осоромиться підрахунком голосів у Львові та в інших містах нашої держави. Ми хочемо, щоб кожен українець мав право висловити свою позицію, коли він обирає місцеву владу» – сказав Андрій Садовий.

Лідер «Об’єднання Самопоміч» зазначив, що очікуватиме офіційних результатів виборів і прийме їх з гідністю: «Фактично по всіх великих містах «Самопоміч» матиме свої фракції в міських радах. Це є велика довіра українців і велике випробування для партії. Це важке завдання – працювати в інтересах громадян у багатьох містах. Будемо разом працювати, обмінюватися досвідом, тому що це перші вибори місцевого самоврядування, в яких «Самопоміч» бере участь. Раніше у нас не було такого досвіду. І колеги, які стануть депутатами, повинні бути прикладом депутатської праці в своїх містах, відкритості і прозорості. Я для цього буду робити все можливе і неможливе».

Лідер «Об’єднання «Самопоміч» назвав низьку явку виборців по Україні недовірою до влади. «Сьогодні ми маємо недовіру до влади вищу, ніж декілька років тому. І це велике запитання, тому що хороші ролики і хороші спічі не відображають реального стану справ. Тільки важка праця в інтересах людей може дати якісний результат Коли українці побачать реальні зміни, реальну боротьбу з корупцією, тоді більше українців буде приходити на виборчі дільниці» – зазначив Андрій Садовий.

Андрій Садовий
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини