Альтернатива Мінську – визнання окупації та ізоляція окупованих територій, – Олег Березюк

Альтернатива Мінським угодам інсує, це визнання окупації територій Росією та їх ізоляція. Про це із Вашингтону повідомляє голова фракції “Об’єднання Самопоміч” Олег Березюк.

“Ми проводимо багато зустрічей у Держдепі США, важкі розмови. Вони демонструють позицію, яка стала наслідком потужної пропагандистської роботи РФ. Адже те, що зараз обговорюється, це є вимоги Росії. Росія хоче бачити особливий статус Донбасу і вибори на Донбасі, для того, щоб легітимізувати терористів і свою присутність у цьому регіоні, і більше цього – перетворити цю війну, яка досі не визнана як війна, і цю окупацію на внутрішній конфлікт в Україні”, – заявив нардеп.

“Ми розуміємо інтереси США, їм потрібні відносини з Росією. Але є інтереси України, яка прагне стати успішною, як держава. І якщо буде імплементований Мінськ-2, в тому форматі який нав’язує Кремль, Україна як суверенна держава зникне під впливом Росії”, – наголосив він.

“Тому ми говоримо про альтернативу – визнання “окремих районів” Донбасу окупованими територіями. Далі – тимчасова ізоляція територій, для того щоб дати Україні шанс скріпитися економічно, мілітарно. У нас мають бути власні інтереси, власного народу. Сьогодні ми мусимо стояти на своєму, тому що це інтерес Росії, щоб Україна зникла і стала її васалом”, – підкреслив Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(15) ["name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["slug"]=> string(13) "international" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(15) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(52) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(15) ["category_count"]=> int(52) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["category_nicename"]=> string(13) "international" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Міжнародна співпраця