Абсолютно всі правоохоронні органи й надалі покривають корупцію, – Соболєв

«Самопоміч» вимагає від генерального прокурора, міністра внутрішніх справ і президента України негайно обговорити низку взаємних звинувачень, що пролунали за останній тиждень, і питання втечі Клюєва.

Про це повідомив заступник голови фракції «Самопоміч», голова Комітету з питань боротьби та протидії корупції Єгор Соболєв.

«Вчора голова СБУ під час зустрічі з фракцією “Самопоміч” запевнив, що поділяє думку про те, що ГПУ в нинішньому вигляді – це організоване злочинне угрупування. Величезне запитання: чому голова СБУ дійшов до оприлюднення цієї думки лише зараз, але ще більше питання, що ми зробимо з цією думкою», – констатував він.

За словами нардепа, ситуація із втечею Клюєва показала, що абсолютно всі правоохоронні органи й надалі покривають і очолюють корупцію, а не борються із нею.

Єгор Соболєв закликав ухвалити рішення, які дозволять отримати бодай один справжній правоохоронний орган і справжнього керівника на його чолі, а також припинити саботаж творення Національної агентства з запобігання корупції.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини