У Золочеві незаконний забудовник використав проти протестувальників невідомий газ

Міська рада Золочева повідомила міській та обласній поліції про кримінальне правопорушення.

68-й день у Золочеві на Львівщині триває мирна акція «Молот має силу». Громада протестує проти незаконної забудови у центрі міста, щодня збираючись і стукаючи молотками у стіни самобуду. У середу невідомі, які охороняють будівництво, використали проти протестувальників порошкові вогнегасники, а вже наступного дня – невідому речовину.

«Це не вогнегасник. Вогнегасник був вчора. Більше схоже на спецзасіб з невідомою хімічною речовиною. У мене опік слизової оболонки горла, запаморочення, нудота. Миттєво підвищилася температура. Лікарі встановили отруєння невідомими хімічними речовинами. Я доросла. А в натовпі діти були. Бартків розпилив отруту проти жителів міста, проти жінок і дітей. Цинічно, нахабно, на очах поліції. Не я одна постраждала. Схожі симптоми не в мене одної», – повідомила голова фракції ПП «Об’єднання «Самопоміч» у Золочівській районній раді Леся Горгота. За її словами, у більшості людей, які у момент використання речовини були на площі, і сьогодні паморочиться в голові та печуть очі.

Нагадаємо, громада Золочева намагається повернути ділянку у центрі міста, яку самовільно захопив місцевий підприємець Ігор Бартків. Інспекція ДАБІ зобов’язала забудовника ліквідувати самобуд на захопленій ділянці. Однак підприємець не виконує приписів, затягує судовий розгляд, не з’являючись на засідання, а тепер ще й використав невідому речовину проти громади.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини