У Житомирі напали на секретаря міськради Наталію Чиж

Під час сесії міської ради Житомира громадський активіст напав на секретаря ради, керівника обласної організації «Самопомочі» Наталію Чиж. У сесійній залі виникла бійка між активістами, коли один із них зірвав плакат зі столу президії. Допоки поліція намагалася вгамувати хуліганів, активіст Володимир Колодзінський наздогнав секретаря міськради, облив її водою та почав погрожувати. Розповіла Наталія Чиж:

«Коли почалася штовханина в залі, вони почали битися, я вибігла в коридор. Він вибіг за мною, почав обливати мене водою, погрожувати мені, що я не буду тут жити, в цьому місті. Чому, мені незрозуміло, у мене не було з ним особистих конфліктів. Я написала звернення до правоохоронних органів, я хочу ходити і жити спокійно».

Поведінку активістів засудили депутати і міський голова, які готують звернення до правоохоронців та СБУ щодо нападу на секретаря міськради.

Фото: zhytomyr.info

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини