У ВР створили міжфракційне об’єднання «Єврооптимісти»

Низка депутатів Верховної Ради України об’єдналися у міжфракційну групу «Єврооптимісти». До об’єднання увійшли вихідці з журналістики та громадського сектору.

Депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв, який також увійшов до об’єднання заявив на спільному брифінгу у Раді: «У парламенті нарешті з’явилися люди, які свої повноваження хочуть використовувати не для заробляння, а щоби ми реально побудували нормальну державу. І так сталося, що ці люди, слава Богу, є в усіх фракціях».

«Ми вже не раз об’єднували зусилля при розробці та відстоюванні рішень, і фактично вже є однодумцями. Тому ми вирішили формалізувати наші стосунки і стати об’єднанням “Єврооптимісти” і допомагати іншим єврооптимістам у країні збільшувати оптимізм через реальні досягнення», – сказав він.

У списку об’єднання вже є 24 члени з різних фракцій (Блоку Петра Порошенка, «Народного Фронту», «Самопомочі» й «Батьківщини»), а також віце-спікер.

З фракції “Самопоміч” до об’єднання увійшли: Єгор Соболєв, Вікторія Пташник, Олена Сотник, Вікторія Войціцька та Сергій Кіраль.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини