У «Самопомочі» хочуть побачити реальне наповнення Держбюджету коштом олігархів

У «Самопомочі» хочуть побачити реальне наповнення Держбюджету коштом олігархів, а також вимагають дисциплінарного покарання для авторів тих законопроектів, у яких не було враховано мільярдів гривень. Про це повідомив голова фракції Олег Березюк.

«Ми досі не отримали пояснень, чому у проекті Бюджету не було враховано десятків мільярдів і хто за це покараний. Без цих відповідей ми знову отримаємо систему колективної безвідповідальності, а цього допускати не можна», – зазначив депутат.

Крім того, у фракції наголошують на важливості перевірки тих правок, що стосуються наповнення бюджету з олігархічних джерел.

«Внесення депутатських правок у фінальні версії законів – не єдине, що треба перевіряти. Контролю потребує і їх реалізація. Ми хочемо бачити реальну готовність застосовувати на практиці зміни, внесені до Бюджетного та Податкового кодексів, інших законів, що регулюють бюджетний процес. Тому, крім роботи над порядком денним наступної сесії, ми маємо проконтролювати виконання вже ухвалених документів», – додав Олег Березюк.

Зокрема, за словами нардепа, варто перевірити, чи буде виконано норми щодо обмеження заробітних плат народним депутатам, членам Кабінету міністрів, прокурорам та суддям.

«Водночас ми хочемо бачити, як відбуватиметься фінансування закладів середньої освіти та лікарень, за яким графіком впроваджуватимуть нові правила оподаткування бізнесу. Це питання, що потребують депутатського контролю. В іншому разі правки можуть залишитися лише на папері», – зазначив Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією