У програмі «Джокери. Хто фінансує «Самопоміч» оприлюднено недостовірну інформацію

Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» звернулася до журналістів викривального проекту «Джокери» із проханням публічно спростувати недостовірності, допущені у програмі «Джокери. Хто фінансує «Самопоміч», яка вийшла в ефірі телеканалу «ЗІК» 14 квітня 2018 року.  

Зокрема, у партії звертають увагу на те, що Ганна Гопко ніколи не була головою фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді України, хоча у програмі сказано, що «її перебування на чолі фракції було найкоротшим, лише дев’ять місяців».

Згадуючи виключення народного депутата Ірини Суслової із фракції, журналісти пов’язують це із її голосуванням «за» призначення Віктора Шокіна Генеральним прокурором, попри позицію всієї фракції, яка, за версією авторів проекту, нібито на догоду відомому олігарху голосувала «проти». Ще тоді «Самопоміч» публічно заявляла, що, не підтримуючи кандидатуру Шокіна, фракція керувалася його неефективністю на посаді у минулому, а також його належністю до старої системи. А голосування Ірини Суслової «за» стало остаточним аргументом стосовно її виключення після систематичних порушень нею обов’язків члена фракції.

Щодо «неодноразового», як сказано у програмі, «отримання» підприємством «Південьзахіделектромережбуд» «ділянок під забудову … без будь-яких аукціонів». По-перше, рішенням Львівської міської ради ділянки були лише передані в оренду терміном на 10 років, а підприємство користувалося ними і раніше.

По-друге, відповідно до ч. 2 ст. 134 Земельного кодексу України, не підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах, аукціонах) земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них у разі розташування на земельних ділянках об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд), що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб. А на всіх земельних ділянках, які Львівська міська рада надавала в оренду ВАТ «Південьзахіделектромережбуд», розташовані об’єкти нерухомого майна у їхній власності.

Відтак, «Об’єднання «Самопоміч» просить авторів проекту публічно спростувати недостовірності, допущені у програмі «Джокери. Хто фінансує «Самопоміч» від 14 квітня 2018 року.

«Ми завжди відкриті до комунікації та готові надавати необхідну інформацію для ефективної співпраці із засобами масової інформації. Свою позицію із важливих питань життєдіяльності держави партія також не приховує та публічно висловлює. Про всі доходи та витрати, а також висновки контролюючих органів «Об’єднання «Самопоміч» публічно звітує на своїх ресурсах. Тому закликаємо усіх представників засобів масової інформації до дотримання стандартів та перевірки фактів, перед їх публікацією, аби громадськість отримувала об’єктивну інформацію», – сказав голова виконавчого комітету «Об’єднання «Самопоміч» Олег Лаврик.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини