«У нашій країні місцеве самоврядування набагато мудріше за центральну владу», – Любомир Зубач

За останніми даними, 61 місцева рада в Україні прийняла звернення до центральних органів влади в Україні із підтримкою блокади торгівлі з окупованими територіями та вимогою прийняти закон про окуповані території, що припинить бізнес на крові. Ще 99 місцевих рад розглядатимуть такі звернення на найближчих засіданнях.

Як зазначає народний депутат Об’єднання «Самопоміч» Любомир Зубач, поки Верховна Рада робить усе можливе, щоб уникнути прийняття закону про окуповані території, а органи виконавчої влади не мають стратегії виходу із цієї ситуації, місцеві ради по всій Україні вже зрозуміли, що насправді давно пора визнати реальність, назвати війну війною, припинити посилювати ворога шляхом торгівлі з ним і, прийнявши цей закон, діяти в рамках міжнародного права.

«Відповідне рішення прийняли ради, які представляють усю Україну – як західну, так і центральну та східну: ми говоримо і про Тернопільську, і про Вінницьку, і Харківську області. Висновок із цього дуже простий – насправді в нашій країні місцеве самоврядування набагато мудріше за центральні органи державної влади.

Місцеві ради – найбільш наближені до людей. Вони відчувають реальні настрої суспільства та репрезентують їх такими рішеннями. А мудрі державні органи мали б на це зважати і відреагувати шляхом прийняття відповідних законів», – наголошує Любомир Зубач.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини