«У нас є всі шанси довести, що рішення міської ради про мою відставку було незаконним», – Олександр Сєнкевич

Після майже десяти годин засідання Центральний районний суд Миколаєва оголосив про завершення розгляду справи за позовом миколаївського міського голови Олександра Сенкевича, якого депутати міськради незаконно звільнили з посади 5 жовтня 2017 року. Суддя Наталя Черенкова оголосила про завершення розгляду справи та пішла до нарадчої кімнати. Рішення суду буде оголошене 16 березня 2018 року.

Ще перед початком засідання Олександр Сєнкевич наголосив: «Ми не хочемо, аби Миколаїв гальмував у своєму розвитку. Ми не хочемо, щоб хтось говорив про неможливість призначити позачергові вибори, тому що Сєнкевич затягує процес. Для мене дуже важливо, аби все це закінчилося якомога швидше. На думку мого захисту, у нас є усі шанси довести, що рішення міської ради, ухвалене 5 жовтня 2017 року, було незаконним».

Проте представники та прибічники тих, хто незаконно звільнив обраного громадою мера Миколаєва протягом усього процесу розгляду справи відверто намагалися затягнути його. Натомість Олександра Сєнкевича та його позицію в залі суду підтримували народні депутати, зокрема голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, та десятки миколаївців.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини