У Львові відбудеться Перший всеукраїнський форум «ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ. Міста для людей»

Форум відбудеться 16 грудня з 9:00 до 18:00 в приміщенні Premier Hotel Dnister за адресою вул. Матейка, 6 у Львові.

Львів стане платформою обміну досвідом щодо кращих практик муніципалітетів та громадськості в реалізації громадських бюджетів. Крім того, на форумі будуть обговорювати перспективи активної участі людей в управлінні містами.

До участі запрошують активістів, які реалізовують проекти в містах, представників муніципалітетів, які хочуть впроваджувати громадський бюджет в своїх містах.

На форумі будуть представлені три панелі для обговорення. Перша – це виступи представники організацій, які лобіювали впровадження громадських бюджетів та запропонували рішення для автоматизації та спрощення процесів
Друга – це доповіді представників міських влад, які вже впровадили проект “Громадський бюджет”.
Третя – ми заслухаємо громадських активістів, які подавали свої проекти у рамках “Громадського бюджету” та реалізовують корисні для міста проекти різними способами.

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням .

Сторінка заходу у фейсбуці

Довідка: Громадський бюджет – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель міста може подати проект, у визначені строки, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету певного року.

Віримо, що спільними зусилля ми збудуємо сильні міста в Україні.

До зустрічі на Форумі!

object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони