У Львові підписали договір гарантій з ЄБРР

Міський голова Львова Андрій Садовий та представник Європейського банку реконструкції та розвитку підписали договір гарантій між Львівською міськрадою та ЄБРР для реалізації проекту будівництва сміттєпереробного заводу і рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Підписання цього договору є однією з обов’язкових умов отримання кредитних та грантових коштів від ЄБРР для реалізації проекту поводження з ТПВ. Цим договором Львівська міська рада надає місцеву гарантію та гарантує зобов’язання ЛКП «Зелене місто» перед ЄБРР.

Нагадаємо, що 1 червня у Києві відбулось підписання договорів про виділення для Львова 35 млн євро від ЄБРР та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P). За ці кошти місто розпочне будівництво першого в Україні сміттєпереробного заводу та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. Старт будівництва запланований вже у 2018 році.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини