У Києві активісти провели мітинг проти свавілля ГПУ

17 серпня близько 300 людей вийшли на мітинг проти свавілля ГПУ та, щоб підтримати Антикорупційне бюро. До акції долучились також народні депутати від партії «Самопоміч» Вікторія Войціцька, Лев Підлісецький та Єгор Соболев.

«На сьогодні ми маємо ситуацію – країну намагаються повернути в епоху Януковича. Тому без суспільства ми не побудуємо нової держави – мітинги, суди над добровольцями, е-декларування доводять, коли ми об’єднуємось — ми досягаємо мети», – сказав Соболєв на акції протесту під ГПУ.

Мітинг був проведений через неприпустимий, за словами організаторів, факт затримання та катування співробітників НАБУ Генеральною прокуратурою. За словами нардепа Самопомочі, цей спонтанний протест має на меті підтримання роботи антикорупційного бюро. На думку Соболєва, це дуже важливо для нових людей, які намагаються боротися з корупцією в прокуратурі.

«Сьогодні ми спостерігаємо відкриту війну між Новою та Старою Україною, між репресивною совєтскою системою ГПУ та новоствореним незалежним органом по боротьбі з корупцією, з ключовою хворобою українського суспільства, який гальмує розвиток країни та підживлює несправедливість та безкарність. Ми разом мусимо захистити наш європейський вибір — підтримавши новостворене НАБУ від свавілля ГПУ», – Вікторія Войціцька.

«В Луценка, насправді, є два виходи. Або він звільняє та притягає до відповідальності прокурорів-корупціонерів, або він стає співучасником»,- сказав Соболєв. «Тепер люди бачать – нове законодавство дає можливість новим людям (НАБУ – Ред) дійсно виконувати свої обов’язки. Наша Позиція є простою – НАБУ та ГПУ мають наввипередки розслідувати цей ганебний випадок. І якщо буде доведено, що таке відбувалося, ті, хто до цього був причетний, мають сісти до в’язниці за зловживання владою.».

Фото: РБК

Єгор СоболєвВікторія ВойціцькаЛев Підлісецький
object(WP_Term)#13031 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини