«У комітеті ми – не представники партій. Наше завдання – розробляти закони для протидії корупції», – Єгор Соболєв

Як зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету Верховної Ради із питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв, ще восени минулого року він отримав інформацію про те, що народні депутати збираються бойкотувати засідання антикорупційного комітету.

«На засідання давно не ходять представники Опозиційного блоку, я вже з цим змирився. Зараз припинили ходити представники Блоку Петра Порошенка, за виключенням Сергія Лещенка. І це почалось більше місяця тому. Цей план мав призвести до того, щоб показавши неефективність комітету, обрати нового голову», – розповів Єгор Соболєв.

Народний депутат вказує на те, що комітет зможе ефективно працювати надалі, якщо виконуватимуть свою роботу та відвідуватимуть засідання представники інших фракцій – Народного Фронту, Батьківщини, Радикальної партії та позафракційні депутати. Однак він вважає принципово неправильним те, що представники президентської сили починають блокувати роботу комітету із протидії корупції.

«Ми тут – не представники партій, а в першу чергу члени антикорупційного комітету Верховної Ради. Наше завдання – розробити законодавство про протидію корупції. Ми зупинили більше ніж 350 законів, у яких були ознаки корупції, і парламент за них не проголосував, та розробили низку дієвих антикорупційних законів. Я вдячний кожному, хто брав у цьому участь, в тому числі членам фракції БПП», – наголошує Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини