У Кабміні підтримують туроператора, через якого постраждали тисячі українців?

Анна Романова вчергове звернулася до уряду щодо компанії «Join up», від дій якої масово постраждали українські та білоруські туристи, що були змушені понад 10 годин чекати в аеропортах всього світу, їх заселяли в дешевші готелі або взагалі не відправляли в оплачений тур. Скандальні ситуації з туроператором «Join Up» цього літа траплялися майже щодня. Ошукані люди були змушені звернутися до поліції, на недобросовісного туроператора заведено кримінальну справу за шахрайство. 

Лише за неофіційними підрахунками, згідно з джерелами ЗМІ, цього туристичного сезону жертвами недолугих дій туристичного оператора стали більш як 3 тисячі туристів. Однак замість перевірки та вжиття заходів щодо шахраїв, уряд в особі Міністерства економічного розвитку та торгівлі потурає «Join up».

Зокрема, на Міжнародній туристичній виставці UITM, котра є найбільшою туристичною виставкою України, чоловік, що представився радником першого віце-прем’єра і міністра економічного розвитку та торгівлі, у своєму виступі хвалив туроператора «Join up» та дякував йому.

«Я неодноразово зверталася до уряду, – наголошує Анна Романова, – регулятора, вони видають ліцензії туроператорам, з тим, щоб вони здійснили перевірки, оштрафували, а краще – відібрали ліцензію у недобросовісних туроператорів. Мені нещодавно надіслали чергову відписку, що ще не було жодної перевірки».

Чи буде перевірка взагалі? У плані-графіку перевірок, за словами парламентаря, є лише маленькі туроператори. Паралельно «Join up», на якого заведено кримінальну справу та який спричинив порушення прав туристів, незважаючи на численні звернення до міністерства, не чіпають.

Анна Романова обурюється: «Я не могла зрозуміти, чому так відбувається, а тут приходить радник першого віце-прем’єра та міністра економіки України – того самого, що відповідає за розвиток туризму та туристичну політику, і цей радник починає з похвали оператора «Join up», що зафіксовано на відео».

Політик вже зареєструвала запит народного депутата до першого віце-прем’єр міністра України на предмет того, чи означає така похвала його радником «Join up» те, що Кабмін підтримує даного туроператора.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини