У Харкові жорстоко побили депутата «Самопомочі»

Сьогодні вдень двоє невідомих побили депутата Харківської обласної ради Дмитро Булаха.

Напад стався близько 12.00 в середу, 30 серпня. Дмитро Булах виходив з під’їзду будинку,у якому мешкає, коли на нього напали. Про це повідомив депутат Харківської міської ради Ігор Черняк. За його даними, нападників було двоє.

«Спочатку вдарили важким предметом по голові ззаду після чого добивали ногами. Травми серйозні», – розповів Черняк.

«Швидка» відвезла Булаха до лікарні швидкої та невідкладної допомоги, ймовірно, що у нього зламані ребра. Сьогодні вдень депутат повинен мав зустрічатися з головним архітектором Харківської області Михайлом Рабіновичем.

Зустріч була призначена на 12.30, про що знав дуже вузьке коло людей. Ще о 12.00 Булах спілкувався по телефону, а потім вийшов на зустріч.

Дмитро Булах – засновник Харківського антикорупційного центру, 25 жовтня 2015 року обраний депутатом Харківської обласної ради VII скликання (Об’єднання «Самопоміч»).

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини