«У фінансовому звіті «Об‘єднання «Самопоміч» немає жодних порушень», – НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції не виявило жодних порушень під час аналізу фінансового звіту політичної партії «Об‘єднання «Самопоміч» за 4-й квартал 2017 року та в цілому за весь минулий рік.

Відповідно до Закону «Про політичні партії в Україні» Національним агентством з питань запобігання корупції був проведений аналіз фінансового звіту «Об‘єднання «Самопоміч».

НАЗК не знайшло фінансових порушень з боку політсили.

Зокрема, за результатами звіту було встановлено:
– своєчасність подання звіту без порушень строку;
– відповідність оформлення звіту, включення до нього всіх необхідних данних;
– повноту та достовірність відображеної у звіті інформації;
– відсутність порушень законодавства щодо фінансування політичної партії;
– відсутність порушень законодавства щодо передвиборної агітації.

Також не виявлено жодних ознак інших порушень законодавства.

Голова Виконкому Олег Лаврик подякував всім осередкам та апарату Виконавчого комітету партії за якісну роботу та підкреслив, що «дотримання всіх вимог законодавства при використанні коштів платників податків є ключовим для партії».

Олег Лаврик
object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини