«У будь-якій країні світу оприлюднені розслідування стали б приводом для імпічменту», – Садовий

«Однак реальної процедури в Україні просто не існує». Кандидат на посаду Президента України Андрій Садовий прокоментував розслідування корупції в обороні, оприлюднені BIHUS.info.  

На його переконання, заяви про «імпічмент» з уст іншого кандидата – звичайний піар-хід, оскільки реальної процедури в Україні просто не існує.

«31 березня – єдиний день, коли українці можуть оголосити свій власний імпічмент. Законно, спокійно і впевнено!» – наголосив Садовий.

Раніше кандидат у Президенти однією із перших своїх ініціатив на посаді вказав внесення в парламент законопроекту про припинення повноважень Президента: «У нас сьогодні немає в законі прописаної норми, щоб це зробити». 
 
Нагадаємо, 25 лютого «BIHUS.info» оприлюднило розслідування про те, як люди з оточення Петра Порошенка курують розкрадання в оборонній сфері. У ньому фігурував син заступника секретаря РНБО Ігор Гладковський.

object(WP_Term)#12918 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини