У Білій Церкві відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

У рамках медичної реформи у Білій Церкві відкрилася нова амбулаторія сімейної медицини. На церемонії відкриття виступила з вітальною промовою Ірина Сисоєнко, заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, голова підкомітету з контролю за медичною реформою.

«Я дуже рада, що міська влада Білої Церкви реалізовує прийняту парламентом медичну реформу. Відкриття цієї амбулаторії є результатом значних зусиль, яких докладає команда «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді України та Київській обласній раді. Сподіваюся, що таких амбулаторій буде багато у цьому місті, і це закладе фундамент побудови системи охорони здоров’я для кожного мешканця. Хочу низько вклонитися та подякувати медикам, які кожного дня роблять все можливе, щоб вберегти наше здоров’я», – заявила народна депутатка.

У новій амбулаторії 22 тис. дорослих і 1,5 тис. дітей за місцем проживання обслуговують 10 лікарів, серед них педіатр та акушерка. В амбулаторії є денний стаціонар, маніпуляційний кабінет. Тут також можна здати аналізи, виконати щеплення, пройти онкологічний огляд.

Як заявив Геннадій Дикий, міський голова Білої Церкви, відкриття сімейних амбулаторій для міста є стратегічним проектом, адже мешканці мікрорайонів не мусять їздити до поліклініки через все місто. Окрім розвитку медицини, міська влада заохочує мешканців до здорового способу життя, будує футбольні та спортивні майданчики.

telegram
БУДЬТЕ В КУРСІ ГОЛОВНОГО, ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШ КАНАЛ: T.ME/SAMOPOMICH

object(WP_Term)#8042 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(3497) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(3497) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини