У Білій Церкві відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

У рамках медичної реформи у Білій Церкві відкрилася нова амбулаторія сімейної медицини. На церемонії відкриття виступила з вітальною промовою Ірина Сисоєнко, заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, голова підкомітету з контролю за медичною реформою.

«Я дуже рада, що міська влада Білої Церкви реалізовує прийняту парламентом медичну реформу. Відкриття цієї амбулаторії є результатом значних зусиль, яких докладає команда «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді України та Київській обласній раді. Сподіваюся, що таких амбулаторій буде багато у цьому місті, і це закладе фундамент побудови системи охорони здоров’я для кожного мешканця. Хочу низько вклонитися та подякувати медикам, які кожного дня роблять все можливе, щоб вберегти наше здоров’я», – заявила народна депутатка.

У новій амбулаторії 22 тис. дорослих і 1,5 тис. дітей за місцем проживання обслуговують 10 лікарів, серед них педіатр та акушерка. В амбулаторії є денний стаціонар, маніпуляційний кабінет. Тут також можна здати аналізи, виконати щеплення, пройти онкологічний огляд.

Як заявив Геннадій Дикий, міський голова Білої Церкви, відкриття сімейних амбулаторій для міста є стратегічним проектом, адже мешканці мікрорайонів не мусять їздити до поліклініки через все місто. Окрім розвитку медицини, міська влада заохочує мешканців до здорового способу життя, будує футбольні та спортивні майданчики.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини