«У 2018 через схеми на митниці бюджет втратив 3,1 млрд доларів», – Тетяна Острікова

Чесна, незалежна і сильна митна адміністрація, яка забезпечить рівні умови і неспотворення конкуренції серед підприємців – це те, за що протягом минулого скликання боролась народна депутатка «Самопомочі» Тетяна Острікова, очолюючи парламентський підкомітет з питань митної справи.

«Всі ці роки я працювала для того, щоб відокремити митницю від податкової, оскільки ці органи мають кардинально різні функції. Митниця – це в першу чергу безпека: безпека економічних кордонів, безпека від наркотрафіку, від трафіку зброї. А в нас митниця – це «чорна діра» бюджету. За останніми даними Ukraine Economic Outlook,через митницю ми втрачаємо 3,1 мільярда доларів США – це цифри за 2018 рік», – сказала Тетяна Острікова в ефірі програми «Свобода вибору» на Громадському.

Народна депутатка і кандидатка до наступного парламенту у списку «Самопомочі» переконана, що в наступному скликанні парламенту буде доводити до кінця те, за що боролась попередні 5 років. Крім того, всі свої пропозиції щодо реформ митної сфери вона надіслала Президенту України. 

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини