Тиск на «Самопоміч» — депутату Київради Балицькій влаштували «похорон» під вікнами будинку

Сьогодні, 2 квітня, о 10-й ранку під будинок депутата фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ Ольги Балицької невідомі принесли труну та провели «жалобну процесію».

Розвісивши фотографії депутата та запросивши оркестр, який грав жалобну музику, учасники сумнівного перформансу впродовж цілої години імітували прощання з Ольгою Балицькою. Як пізніше з’ясувалося, дана акція була санкціонованою та проходила під пильним наглядом поліції.

«Я розцінюю це як спробу завадити моїй діяльності, скерованій на боротьбу з незаконними забудовами. Подібні методи, я переконана, за межею моралі. Але хочу повідомити тих, хто це організував, що вони не досягли своєї мети залякування мене», – заявила Ольга Балицька.

Депутат подала заяву до поліції, але хочемо відзначити, що це вже не перший випадок, коли пані Балицьку намагаються залякати – депутат і раніше стикалася з погрозами, напряму пов’язаними з її діяльністю.

За словами голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Сергія Гусовського, дана подія – ще один приклад шаленого тиску, з яким «Самопоміч» наразі має справу по всій країні. «Такі цинічні засоби морального тиску обов’язково зроблять відбиток на долі авторів – на долі тих, кому заважає правда, для кого не існує ані принципів, ані совісті. Для нас же це красномовне підтвердження: рухаємося у вірному напрямку. Ми переконані у правильному векторі нашої роботи. Хочу сказати, що ми все одно зламаємо традицію зрад і корупційнх змов, що продовжують панувати як у Києві, так і у всій країні», – відзначив Сергій Гусовьский.

«Об’єднання «Самопоміч» – Київ звертається до Київського міського голови Віталія Кличка з вимогою повідомити, чи знав він про наданий мерією дозвіл на цю акцію, і якщо знав, чи вважає він такий перформанс моральним та людяним. Також ми вимагаємо сприяння задля припинення погроз представникам громади зі сторони забудовницької мафії і просимо взяти під особистий контроль ситуацію, що склалася з системними погрозами депутату Київради Ользі Балицькій.

Також ми вимагаємо від Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Голови Національної поліції Сергія Князєва та начальника Головного управління Національної поліції у Києві Андрія Крищенка взяти під особистий контроль цей цинічний випадок.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини