Тиск, брехня та подвійні стандарти: Політичне переслідування Владислава Марченка

Протягом  останнього часу політичні репресії проти партії “Самопоміч” досягли своєї критичної точки.

Через принциповість політичної сили та небажання інших відходити від корупційних схем, «Самопоміч» відчуває сильний тиск. Львів, Київ, Луцьк, Житомир, Харків, Запоріжжя – на представників Об’єднання тиснуть по всій Україні. Черговий негативний “інцидент” стався сьогодні, 16 травня, з керівником Запорізької обласної організації політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” Владиславом Марченком.

Справа у тому, що саме сьогодні районний суд Запоріжжя постановив про закриття адміністративного провадження стосовно Владислава Марченка. Зауважимо, провадження закрили у зв’язку з відсутністю складу правопорушення. Одразу після цього, представники Національної поліції України знову вручили чиновнику адмінпротокол, тепер за несвоєчасну подачу змін в декларації.

Фахівець у галузі права, юрист Сергій Барбашин вважає, що вручення протоколу керівнику “Самопомочі” є абсолютно безпідставним.

“На жаль, ми живемо у країні, де судове право працює проти нас самих. Сьогодні у мене був суд, завтра я йду до Національної поліції на допит з приводу своєї депутатської діяльності, після завтра мене викликали до прокуратури. І найстрашніше те, що я вже почав звикати до такого стану справ, що, якщо ти чиновник, то ти маєш бути готовим до провокацій збоку влади”,- зауважує Владислав Марченко.

Керівник “Самопомочі” закликає: “Ці методи, які влада застосовує проти мене та моєї партії – це виключно політичні репресії!”

Зазначимо, раніше Президент України Петро Порошенко заявляв, що партія “Самопоміч” буде “відповідати” за організацію блокади на Донбасі.

Нагадаємо, 20 березня, до кабінету Владислава Марченко увірвалися правоохоронці аби вручити йому адмінпротокол. Приводом для уваги з боку правоохоронців стала реструктуризація підрозділів Запорізької обласної ради, в рамках якої керівникам і директорам департаментів та управлінь передбачались премії. Це рішення було прийнято ще в лютому 2016 року, але згадати про нього саме зараз.

Також важливим є факт, що протоколи з цього приводу вручили представникам «Самопомочі» та іншої опозиційної сили. А представнику президентської політичної сили «БПП», який ініціював і вносив на голосування це питання, як голова ради, протокол не вручили.

Лідер парламентської фракції “Самопоміч” Олег Березюк вважає, що тиск з боку провладних структур на його політсилу підтверджує намір влади восени провести дострокові парламентські вибори, в тому числі й на Донбасі.

object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12935 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони