«Туризм приносить економіці Львова 17 мільярдів гривень на рік», – Садовий

“За останній рік в економіку Львова зайшло понад 17 мільярдів гривень від туризму. Це вже справжня індустрія, яка годує десятки тисяч людей.

Ріст за останні 7 років – майже в 4 рази. Це важливо, адже на сьогодні близько 10 відсотків грошей в світовій економіці крутяться в туризмі” – про це Андрій Садовий розповів у своєму відеоблозі на YouTube. 

За словами Андрія Садового такого результату вдалось досягнути в першу чергу за рахунок розвитку львівського аеропорту. “Авіація – один з ключових елементів запуску економіки. Плюс авіація – це артерії, які об‘єднують країну. В країні, яка називає себе авіаційною державою, повинні з‘явитись недорогі авіасполучення між усіма містами, а не лише через Київ і за всі гроші, як є зараз.” 

Нагадаємо, раніше Львів увійшов у топ-100 найбільш відвідуваних міст світу за рейтингом міжнародної організації Euromonitor. 

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини