Ця справа – не проти мене чи моїх колег, а проти інвестицій в Україну, — Андрій Садовий після допиту у ГПУ

Сьогодні у Генеральній прокуратурі відбувся допит міського голови Львова та лідера «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Садового у справі «Держава Україна проти індустріального парку у Львові».

На переконання Андрія Садового, справжня мета кримінального провадження – продовження політичних репресій та водночас іще й помста Львову за те, що саме це місто взялося до реалізації проекту індустріального парку. Адже працівники міської ради при реалізації проекту та співпраці із компанією «СТР», яка виграла міжнародний конкурс на управління індустріальним парком у промзоні Рясне-2, діяли відповідно до чинного законодавства.

«Те, що я сьогодні зрозумів із запитань співробітників Генеральної прокуратури, мене збентежило: таке ставлення держави до бізнесу вбиває будь-який інвестиційний клімат в Україні», – наголошує Андрій Садовий.

На його переконання, той запал, з яким прокурори нищать підвалини здорового бізнес-середовища, має стати серйозною темою для розгляду Кабінетом Міністрів та усіма державними структурами, які займаються інвестиційною політикою України: «У цілому світі держава просить інвесторів приходити з інвестиціями, створює їм максимально сприятливі умови.

Міська рада Львова самостійно залучила інвестора – компанію «СТР» – одного із найбільших девелоперів Європи, який лише на початковому  етапі планує інвестувати «в поле», де у майбутньому має працювати  індустріальний парк, 50 мільйонів євро та створити 3 тисячі нових робочих місць для українців. Та замість допомоги ми отримуємо перепони, які нам чинить чинна влада руками Генеральної прокуратури», – заявляє Андрій Садовий.

«Я інформував про ситуацію із індустріальним парком керівництво держави, однак мої звернення залишаються без відповіді.  Хоча для державних інституцій ключовим має бути саме кількість нових робочих місць, які будуть створені, і сума податків, які інвестор сплатить до місцевого і державного бюджетів. Саме на цьому потрібно зосередитися», – переконаний Садовий.

Лідер «Самопомочі» також додає, що вважає це провадження черговим «витком» політичного переслідування «Самопомочі»: «Спочатку сміттєва блокада, зараз — удар по інвестиціях. Від своїх колег я знаю, що після виходу нашої фракції із парламентської коаліції були створені координаційні групи, які аналізують мою діяльність за час роботи міським головою Львова. Це все – ланки одного ланцюга».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини