«Цього року уряд не виділив жодних коштів на розвиток екстреної медичної допомоги», – Ірина Сисоєнко

Народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Сисоєнко під час години запитань до уряду вкотре звернулася до Прем’єр-міністра щодо необхідності якомога швидше знайти кошти саме на розвиток екстреної медичної допомоги та надати їх областям України.

«Цього року — вперше за вашого прем’єрства, уряд не виділив кошти на розвиток служби екстреної медичної допомоги. Відповідно, області не отримали грошей на створення єдиних диспетчерських та закупівлі «швидких».

Хочу звернути особливу увагу на те, що потреба у кількості машин екстреної медичної допомоги в областях не забезпечується навіть на 50% від реальної необхідності. Хоча очевидно, що після інсультів, інфарктів, травмувань під час ДТП саме від того, чи приїде швидка і коли вона приїде, залежить життя людей», – зазначила Ірина Сисоєнко.

Як наголосила депутат, представники Кабміну постійно говорять про необхідність зменшення рівня смертності у нашій державі. «Проте дуже важливо, щоб уряд почав це робити не на словах, а конкретними діями», – наголошує Ірина Сисоєнко.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини