ТСК по нападам на активістів працює в Одесі

Війни кланів. Продовження.

ТСК по нападам на активістів працює в Одесі. Напевно найскладніше засідання, бо кількість нерозслідованих справ тут критично велика.

Активісти вказують на основний мотив нападів – їх активна позиція у зв’язку з незаконними забудовами та будівництвом в рекреаційних, зелених зонах.

Представники влади допускають , що активісти насправді працюють не в інтересах суспільства, а в інтересах приватних структур та «замовлень».

Об’єктивна реальність для мене на даному етапі зводиться до:

– місцеві клани отримували й продовжують отримувати земельні ділянки та дозволи на будівництво, а міська рада продовжує приймати рішення в інтересах цих осіб;

– місцева влада створила фактично напів військове, напів правоохоронне формування, яке називають муніципальною вартою. Де-факто це підконтрольні місцевому голові колишні військові АТО, які мають широке коло силових повноважень. Ні правоохоронні органи, ні інші органи влади на цей факт не реагують, тим самим не заважають створенню такої собі приватної армії міського голови.

Не здивована, що ці люди з’явилися під дверима, де проводилося тск. За словами Труханова, щоб донести членам тск , що вони працюють в рамках закону і їх наміри є доброчесними.

Очевидно, що у тск нема ні повноважень , ні технічних можливостей встановлювати хто і з ким взаємодіє в місті, хто отримує вигоди, але ми точно будемо з’ясовувати чому правоохоронні органи в зв’язку з цим нічого не роблять!

Олена Сотник
object(WP_Term)#12923 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12924 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті