Центральна влада живе в паралельній реальності до людей, — Олег Березюк

Основною задачею п’ятої сесії Парламенту є робота з бюджетом, який має показати стабільність розвитку України. Про це під час погоджувальної ради заявив лідер фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк.

“Бюджет має вчасно надійти до Парламенту від Уряду, щоб його опрацював комітет та, щоб його можна було показати людям”, – підкреслив Березюк.

За його словами, нині відповіді на значну кількість питань щодо життя українців можна знайти саме в бюджеті України. Серед проблем, які гостро стоять перед українцями, народний депутатат Олег Березюк, зокрема, виділяє реальність бідності, у якій живуть українці, коли самотнім людям доводиться виживати менше ніж на 950 гривень.

Також Березюк акцентував увагу на тому, що в багатьох містах кошти від центральної влади не надходять у місцеві бюджети.

“Багато мерів міст просто кричать — не грабуйте місцевих бюджетів, невиконуючи центральний бюджет. Адже не доплачуючи кошти лікарям, медсестрам, вчителям, ви субвенціями забираєте кошти, які мали б піти на садочки, школи. Це грабунок, і нечесні відносини. Центральна влада живе в паралельній реальності до людей, — Олег Березюк

Олег Березюк
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини