Це сором! Генпрокурор повинен піти у відставку, – Садовий про видачу Тумгоєва Росії

За словами лідера «Самопомочі» Андрія Садового, великої надії на те, що у більшості депутатів вистачить сміливості відправити у відставку Генерального прокурора Юрія Луценка немає, тому потрібен громадський тиск.

«Видача Тимура Тумгоєва Росії значно наочніше демонструє світогляд Генпрокурора та його керівника, ніж слова і гасла на білбордах. Це очікуваний і прогнозований фінал. Генпрокурор повинен піти у відставку! А Президент, який його пропонував, і депутати, які за нього голосували і навіть міняли під Луценка закон, нести політичну відповідальність», – наголошує Андрій Садовий.

На його ж переконання, у цьому випадку мова йде не про те, винен чи не винен Тумгоєв, але подібні справи демонструють, чим для української влади є Росія — ворогом чи все-таки юридичним і торговельним партнером.

Нагадаємо, народний депутат фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв закликав сьогодні народних депутатів підписатися за висловлення недовіри Генеральному прокурору Юрію Луценку і розглянути питання про його відставку.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини