«Це рішення – ляпас всьому місцевому самоврядуванню», – Садовий про заборону містам класти гроші на депозити

«Добра влада – та, яка не заважає». Міський голова Львова, кандидат у Президенти України Андрій Садовий переконаний – рішення Кабміну про заборону містам класти вільні кошти на депозити завдає серйозного удару по місцевому самоврядуванні.

«Міста мають мати динаміку для розвитку. А я так бачу, що гроші міст багато кому «муляють», – заявляє Садовий.

За його словами, у 2018 році Львів додатково отримав 57 мільйонів гривень за рахунок коштів, які місто розміщувало на депозитах.

«Для розуміння – ці кошти зовсім не випадкові. Є чіткий бюджет – дохідна і витратна частина. І якщо видатки треба здійснити в серпні, а гроші вже є в квітні – то на тих два-три місяці ми гроші клали на депозит і отримували додатковий дохід.

Потім, згідно з бюджетом, до останньої гривні ці кошти мають призначення. Можна зробити більше добрих справ», – наголошує міський голова.

Нагадаємо, Міністерство фінансів заборонило містам розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитних рахунках. Відповідне рішення уряд прийняв на засіданні 23 січня.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини