«Це – не рейдерство, а грабіжництво», – Іван Мірошниченко про спробу захоплення агропідприємства на Кіровоградщині

Фермери із Кіровоградської області зібрались сьогодні у Кропивницькому на віче, спровоковане спробою рейдерського захоплення підприємства «Нива 2010» у селі Бережинка на Кіровоградщині.

Народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Іван Мірошніченко, до якого із проханням втрутитись у ситуацію звернулись мешканці села, називає цей випадок навіть не рейдерством, а узаконеним грабунком та наголошує, що подібне беззаконня відбувається майже в усіх областях нашої держави.

«Сьогодні ми стоїмо тут і намагаємось боротися зо свої базові права. Права на свободу, право на вільне прийняття рішень, на власність. Я сам займаюся сільгоспвиробництвом із 1998 року. Бачив багато, і рейдерство бачив різне. Але це – не рейдерство. Коли люди працюють по 10-20 років, а у випадку з Бережинкою керівник працює 40 років у господарстві… І він прокидається одного прекрасного ранку і вже не є власником. Це – не рейдерство, а грабіжництво», — наголошує народний депутат.

За результатами віче фермери прийняли резолюцію із вимогами:
– відставки прокурора Кіровоградської області Анатолія Коноваленка за бездіяльність;
– притягнення до кримінальної відповідальності та звільнення із займаних посад службовців Нацполіції та Нацгвардії, винних у побитті селян та ветеранів АТО в селі Бережинка 27 червня;
– притягнення до відповідальності організаторів та виконавців-«тітушок», причетних до чергової спроби рейдерського захоплення ТОВ «НИВА-2010» 26 червня 2017 року в селі Бережинка.

«У резолюції чіткі вимоги та термін виконання – до 5 липня. Її передамо у облдержадміністрацію, обласну прокуратуру для того, щоб її почали виконувати. Наступного тижня в Києві зберемо постраждалих керівників підприємств, юристів і будемо працювати, щоб отримати практичний результат», — повідомив Іван Мірошніченко.

Окрім того, спільно із іншими народними депутатами Іван Мірошніченко підготував звернення до  НАБУ, ГПУ, Нацполіції та САП із відомими їм прикладами аграрного рейдерства та проханням у межах закону та повноважень відповідних органів вирішити проблемні ситуації.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини