«Це критичний момент для України», – Садовий про антикорупційний суд після розмов у Держдепі США

Тема майбутнього голосування у Верховній раді щодо антикорупційного суду стала ключовою під час зустрічі делегації «Об‘єднання «Самопоміч» з помічником держсекретаря США з європейських та євразійських справ Весом Мітчелом. Він подякував «Самопочі» за чітку позицію під час розгляду цього питання в українському парламенті.

«Ми почули дуже чіткий меседж. Закон про Антикорупційний суд – це критичний момент. Підтримка США для України не є безумовною. І якщо наша влада спробує надурити всіх створивши залежний і недієвий суд, підтримка України на Заході суттєво впаде. Тут всі все розуміють і спроби Банкової пропетляти і змахлювати виглядають жалюгідно.

На сьогодні це не лише питання боротьби з корупцією чи оздоровлення економіки країни. Зараз це геостратегічне питання, адже Заходу потрібний успішний союзник, а не хвора країна з корумпованим і слабким керівництвом», – розповів деталі переговорів лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини