«Це гра в піддавки», – Олег Березюк

«Сьогодні у парламенті відбувається гра в піддавки», – переконаний голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк, кажучи про ситуацію, коли на пропозицію щодо зняття недоторканності із депутатів Опозиційного блоку у сесійній залі не вистачило голосів. 

«Те, що фракції коаліції дають менше 50% голосів за підтримку пропозиції Генерального прокурора, свідчить про вотум недовіри навіть коаліції правоохоронним органам і Генеральній прокуратурі. Натомість те, що «Самопоміч» віддає 72% голосів на підтримку цієї пропозиції означає, що це державницька позиція. Попри те, що Генеральна прокуратура сьогодні займається переслідуванням тих людей, які відстоюють українську незалежність і борються з корупцією», – наголошує Олег Березюк.

Він звертається до колег-парламентарів – не треба боятися втратити недоторканність: «Бо тоді кожен депутат стане таким самим, які і кожна людина — громадянин України — безпомічним перед правоохоронними органами. І треба це спробувати. 

Але я б також хотів, щоб коли в парламент приходить Генеральний прокурор — основна, за великим рахунком, посадова особа держави, яка має владу покарання – зал мав би бути переповнений. Так не відбувається, але так буде. Ми в це віримо і ми це зробимо!»

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини