«Це ганебно» – «Самопоміч» у США про політичні переслідування в Україні

Тема політичного насильства та переслідувань в Україні стала одним з пунктів під час зустрічей
між спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером та делегацією Об’єднання “Самопоміч”, яка перебуває з візитом у Вашингтоні.

“Пан Волкер висловив занепокоєння зростанням рівня насильства в українській політиці.

Це зрозуміло, адже США хочуть бачити успіх і розвиток в країні, в яку вони інвестують стільки ресурсів і часу. Ми вважаємо ганебними випадки переслідування опозиції, застосування силових структур проти неугодних і принизливі факти утисків ветеранів війни на Сході, які брали участь в мирних акціях протесту.

Окрема історія – це організація та фінансування близькими до влади чиновниками та бізнесменами парамілітарних організацій які вже використовуються для розповсюдження атмосфери страху серед українців” – розповів подробиці розмови голова фракції “Самопомочі” у Верховній раді Олег Березюк.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини