Три представниці «Самопомочі» потрапили до 100 найуспішніших українок

Вікторія Войціцька, Оксана Сироїд і Олена Сотник потрапили в перелік сотні українських жінок, які досягли вражаючих результатів у бізнесі, політиці, суспільному житті та інших значущих сферах, за версією видання «Новое время». Часопис щорічно складає свій перелік найуспішніших українок у різних царинах.

У розділі політика відзначили представниць «Самопомочі».

Вікторію Войціцьку, секретаря Комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, «Новое время» відзначає не вперше. Вона була єдиним політиком, що увійшла до рейтингу «Люди нового часу-2018» за  протистояння олігархам і  їх лобістам у парламенті.

Віце-спікер Оксана Сироїд відома своєю принциповою державницькою позицією. Оксана відстоює реформи в Україні і наполягає на справжній боротьбі з корупцією.

Олена Сотник – секретар Комітету Верховної Ради з питань Євроінтеграції. У ПАРЄ Олена протидіє поверненню російської делегації.  А ще Олена є першою українкою в Бюро жінок-парламентарів Міжпарламентського союзу – найстарішої організації
парламентів усього світу.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини