Три неправди Гройсмана

Сьогодні під час години запитань до уряду, відповідаючи на питання народного депутата від «Самопомочі» Романа Семенухи щодо  термінового  подання  урядом змін до бюджету цього року на понад 10 мільярдів гривень,  Володимир Гройсман щонайменше тричі був нещирим.

1. СТОСОВНО ЗБІЛЬШЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ:
 «…10 млрд, які ми перерозподілили – всі видатки будуть проведені по цим програмам  – це якраз зменшення дефіциту ПФУ», – заявив  прем’єр.

Це неправда.

Доказ: трирічна  бюджетна резолюція Кабміну, де заплановано фінансування ПФУ з бюджету в розмірі 141 млрд грн до 2020 року (в бюджеті на наступний рік заплановано 167 млрд).

2. СТОСОВНО РУЧНОГО РЕЖИМУ, В ЯКОМУ ОБЧИСЛЮЮТЬСЯ ПЕНСІЇ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ:
«…Ви не забувайте, що ми просили парламент подивитись на пенсійну реформу для військових – що не було поки що зроблено, і рішенням уряду ми підвищили пенсії військовим…» , – говорить прем’єр.

Маніпуляція.

21 лютого Постановою 103 уряд під тиском людей  перерахував пенсії військовослужбовцям заднім числом і в ручному режимі.

Депутати  «Об’єднання «Самопоміч» неодноразово вимагали внесення до парламенту відповідного урядового законопроекту. Але віз і нині там. То про які прохання каже Володимир Гройсман?

3. СТОСОВНО  НАДХОДЖЕНЬ ВІД ПРИВАТИЗАЦІЇ ДЕРЖМАЙНА:
«…Від малої приватизації в цьому році не 100 млн, а 456 млн»,-  зазначив Гройсман.

Маніпуляція.

Доказ: актуальний звіт Держказначейства  про  виконання  держбюджету за 10 місяців цього року, в якому  дохід від приватизації – 135 мільйонів гривень.

Утім, це нюанси. Адже сума коштів від приватизації –  мізерна  порівняно із запланованими 21,3 млрд.  Наполеонівські плани від приватизації останні кілька років – фікція, адже дохід лишається лише на папері.

А маніпуляції прем’єра – зайвий доказ та  сумнівний спосіб приховати непрофесійність Мінсоцполітики, Мінфіну та власну нездатність керувати процесами в державі.

Роман Семенуха
object(WP_Term)#13153 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13154 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті