Троє депутатів «Самопомочі» – у ТОП-10 реформаторів Парламенту

Народні депутати від фракції «Об’єднання «Самопоміч» – серед переможців у рейтингах ефективності роботи парламентарів за результатами 2017 року.

Так, Комітет виборців України визнав Ірину Подоляк однією із найпродуктивніших у 2017 року — вісім законопроектом її авторства стали законами.

Крім того, за даними видання «Деловая столица», до десяти парламентарів-реформаторів минулого року увійшли народні депутати фракції «Самопомочі» Альона Бабак, Олександр Данченко та Ірина Сисоєнко.

Завдяки Альоні Бабак, йдеться у публікації, почнеться масштабна реформа ЖКГ.

Олександра Данченка, голову комітету інформатизації та зв’язку, вважають лобістом розвитку цифрової економіки в України. Ірина Сисоєнко, за словами авторів, зіграла значну роль у розробці та прийнятті законів, необхідних для запуску медичної реформи.

Поряд з тим експерти відзначають і роботу фракції «Об’єднання «Самопоміч» в цілому. Так, фракція стала одним з лідерів рейтингу аналітичного порталу «Слово і діло» за кількістю виконаних обіцянок минулого року. Згідно із публікацією Громадянської мережі ОПОРА, народні депутати стали одними з найбільш дисциплінованих щодо участі у голосуваннях Верховної Ради. Крім того, Олег Березюк названий сайтом «Слово і діло» найвідповідальнішим головою фракції.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини