Треба виходити на тих, хто керує “чаусами”, — Єгор Соболєв

Дозвіл парламенту на затримання та арешт судді Миколи Чауса в будь-якому випадку є правильним, незважаючи на інформацію про те, що він покинув Україну. Про це заявив народний депутат від “Об’єднання “Самопоміч” Єгор Соболєв.

“Це в будь-якому разі правильне рішенням, оскільки дозволяє почати процедуру розшуку, в тому числі, міжнародного розшуку, і в будь-якому разі зробить життя цього пана тривожним”, – підкреслює Єгор Соболєв.

Основна проблема, за словами народного депутата, полягає не в тому, щоб справедливе правосуддя дісталося не лише конкретно Чауса, а в тому, щоб очистити від “чаусів” судову систему.

“Чауси” там залишилися. Сьогодні голова Верховного суду визнав, що вони розглядали дії цього судді під час Євромайдану, коли Чаус ув’язнював людей і вирішили – нехай далі судить. Якби не Антикорупційне бюро і не 150 тисяч доларів, з якими його спіймали, він і далі би ламав життя людей. Тепер з цим покінчено, і треба виходити на тих, хто управляє цими “чаусами”, хто їх розставляє і зберігає”, – резюмує Єгор Соболєв.

Окрім того з 30 вересня таких як Чаус суддів – кого спіймають під час отримання хабара – можна буде затримувати на місці злочину.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13032 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13033 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13034 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією