«Львів’янам треба відстояти своє місто, бо насправді мало хто може зробити це за них», – Олег Березюк

Як зазначає голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, який оголосив про голодування під стінами Адміністрації Президента, сьогодні, використовуючи сміття, принижується людська гідність, влада знущається над мешканцями міста.

«Знищивши Львів, деспотична влада, яка має на меті тільки одне — використання людини для власної наживи, знищить всю Україну моментально. Тому львів’янам треба відстояти своє місто. Бо насправді мало хто може зробити це за них. Я, Оксана Сироїд і Тарас Пастух оголосили голодування не через сміття, воно — інструмент. Ми голодуємо проти свавілля і знущання над людьми у Львові. Знищать Львів — знищать і Україну. Не можна цього допустити. Тому необхідно стояти, як і стояли. Львів ніколи не лягав, він може стояти поруч із тими, хто буде будувати державу», – наголошує Олег Березюк.

Народний депутат додає: «Якщо треба дати клич і львів’яни вирішать, щоб приїхали Полтава, Хмельницький, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, аби підтримати їх у протистоянні з внутрішнім ворогом, який засипає сміттям дух української нації, то давайте дамо такий клич».

object(WP_Term)#12919 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини