«Треба не стільці переставляти, а систему змінювати», – Тетяна Острікова

«Звільнення  Мирослава Продана начебто через конфлікт інтересів і заміна його на Олександра Власова мають зовсім іншу природу, ніж конфлікт інтересів та бажання брати участь в конкурсі», – наголошує Тетяна Острікова.

Мирослав Продан звільнився за власним бажанням, начебто, щоб не було конфлікту інтересів, оскільки Кабмін планує провести конкурс на посаду голови ДФС і Продан збирається брати в ньому участь.

Тетяна Острікова наголошує: цей конкурс ще навіть не оголосили. І голова ДФС не входить в конкурсну комісію та жодним чином не має впливу на неї та, відповідно, не може мати і конфлікту інтересів. Більш того, уряд місяцями не проводив конкурс, тримаючи на цій посаді виконуючого обов’язки. Отже, така аргументація звільнення покликана приховати його справжню причину.

«Те, що ми бачимо, ці маніпуляції навколо посади голови ДФС фактично є боротьбою за вплив на фіскальну службу. Напередодні 2019 року подвійних виборів Президента і парламенту найбільші політичні  сили бажають мати вплив на структуру, яка адмініструє податки та митні платежі, а отже, контролює бюджет країни. Тому ми спостерігаємо війни за митницю, війни за посаду голови ДФС та за інші ключові посади. Я не вірю, що за чинної влади конкурс буде проведено об‘єктивно та неупереджено. Треба не стільці пересувати між одними й тими ж, а змінити систему».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини