Торгівля на крові з окупаційною владою є неприйнятною та нищівною для України, — «Самопоміч»

Учора, за результатами переговорів у «нормандському» форматі, Берлін та Париж закликали Україну поновити торгівлю на крові з окупованими Російською Федерацією територіями України.

Фракція «Самопоміч» заявляє, що торгівля на крові з окупаційною владою є неприйнятною та нищівною для України. Торгівля з окупантом за рівнем аморальності ідентична до постачання зброї окупаційним військам Росії.

Легко не бачити війну в іншій країні, але неможливо не помітити її у власному домі. Коли французькі Ельзас та Лотарингія були окуповані Німеччиною у 1940 році, Франція не вносила зміни до Конституції про «особливий статус» окупованих територій, місцевим підрозділам СС і гестапо не дозволили стати «народною міліцією», а «Ліонському м’ясникові» Клаусу Барб’є не пропонували стати народним губернатором «окремих районів» Ельзасу та Лотарингії. Франції не спадало на думку «підтримувати економічні зв’язки з непідконтрольними уряду Франції територіями» та економічно співпрацювати з окупованими Німеччиною територіями.

Сьогодні лідери Франції та Німеччини наполягають на  «відновленні економічної співпраці між непідконтрольними українському уряду територіями та рештою України».

Якщо торгівля з окупованими територіями є ефективним механізмом припинення війни, то чому цей ефективний механізм не був застосований Францією щодо окупованих Німеччиною французьких провінцій?

Торгівля з окупованими територіями не здатна зупинити війну, бо вона, природно, посилює окупаційну владу та полегшує Росії утримання окупованих територій. А, отже – полегшує агресору життя. Неможливо зупинити війну, полегшуючи життя агресору. Неможливо забезпечити мир, не визнавши агресії. Щоб настав мир, агресору треба ускладнити підтримку агресії. Щоб забезпечити безпеку в майбутньому, агресор повинен заплатити таку ціну, щоб сама думка про війну викликала в нього алергію на всі форми агресії.

Фракція «Самопоміч» закликає міжнародних партнерів прийняти правдиву реальність. Уже 3 країни пострадянського простору стали жертвами російської агресії – Молдова, Грузія та Україна. Вперше від часів Другої світової війни частина європейської країни була анексована азіатською країною під гаслом «Крим – наш!». Окуповані Росією території на Донеччині та Луганщині повторюють долю окупованих територій Молдови та Грузії. Території безправ’я нищать європейські цінності, так само, як системи залпового вогню російської армії нищать Україну.

Фракція «Самопоміч» вимагає прийняття Закону «Про тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України», який, зокрема, заборонить торгівлю з окупованими територіями, юридично визнає окупацію та захистить українських солдатів.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини