Тільки справедливість і українське військо, а не псевдо примирення, дасть українцям безпеку, – Сироїд

Жодне псевдо примирення не дасть українцям безпеку, а закликами про примирення Президент Зеленський може накликати в Україні справжню громадянську війну.

Про це говорить лідерка “Самопомочі” Оксана Сироїд. 

“Подивитись один одному в очі, щоб припинити війну”, “розпочати діалог” і “примирення”.
Закликами про примирення Президент може накликати в Україні справжню громадянську війну.

Президент не хоче карати Росію, окупаційну адміністрацію і найманців за злочин агресії і воєнні злочини. Але якщо держава не карає за злочин, то злочин кличе про помсту.

Після того, як буде “розшита” рана російсько-української війни замість омріяного “примирення” між людьми, буде пошук способів покарання. І це може кинути країну в правдиве громадянське протистояння.

Цього, на жаль, не усвідомлює Володимир Зеленський і радник його Сивохо. Але це дуже добре прорахував Володимир Путін і тому щиро і з любов‘ю дивиться в очі Володимира Зеленського, заохочуючи його “припинити” російсько-українську і розпочати внутрішню війну”, – заявляє лідерка “Самопомочі”.

Оксана Сироїд переконана, що жодне псевдо примирення не дасть українцям безпеку. Натомість політикиня пропонує справедливу альтернативу.

“Справедлива альтернатива проста:
– закрити лінію зіткнення до повного виведення російських військ, найманців і техніки;
– посилювати летальну спроможність ЗСУ;
– надати Криму і окупованим районам Донеччини і Луганщини однаковий статус окупованих територій і не розділяти їх у міжнародних переговорних процесах;
– збирати докази і вимагати відшкодування від Росії за наслідки агресії і окупації;
– переслідувати і покарати кожного, хто причетний до злочину агресії або військового злочину без строку давності;
– жодних виборів чи інших політичних процесів до виведення військ і покарання злочинців”, – пояснила Сироїд.

Та додала, що Самопоміч тримала таку позицію стосовно війни з Росією ще тоді, “коли Петро Порошенко ініціював спільне з росіянами патрулювання Широкиного, а Володимир Зеленський безтурботно розважав глядачів палацу “Україна””.

Позиція партії “Самопоміч” викладена в законопроекті про тимчасово окуповані території, проте жоден із президентів досі його не підтримав.

 
object(WP_Term)#13011 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини