Тетяна Острікова: «Закон про валюту — не для банкірів. Він потрібен українським підприємцям»

Парламент ухвалив у другому читанні та в цілому проект закону про валюту. На переконання фракції «Самопоміч», таке рішення – це крок вперед на шляху до валютної лібералізації.

«На цей закон чекали сотні тисяч суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності: експортерів, імпортерів, тих громадян України, які здійснюють валютні операції. Їм набридло, що при оплаті курсів, навчання за кордоном, або ж медичних послуг, банківські відділи валютного контролю витрясають душу за те, щоб перерахувати кілька доларів за кордон. Цей закон потрібен сьогодні українським підприємцям, тому «Самопоміч» підтримувала це рішення», – пояснила народний депутат Тетяна Острікова.

Вона також зауважує, що цей закон передбачає набуття чинності певних заходів валютного послаблення тільки тоді, коли парламент ухвалить кроки БЕПС і запровадить у податковий кодекс ринкові механізми контролю за відтоком капіталу — контрольовані іноземні компанії і відповідну звітність із трансфертного ціноутворення: «Поки що це певний крок вперед, і тому ми голосували за – для українських підприємців».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини