Тетяна Острікова: «Влада витрачає десятки мільярдів напередодні виборів  на підкуп»

Аби зберегтися при владі, чинна влада напередодні виборів вчиняє порушення на мільярди гривень. Мова, зокрема, про непрямий підкуп виборців, який ігнорується правоохоронцями.

По-перше, розповідає народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Тетяна Острікова, мова про разові виплати пенсіонерам з коштів, сплачених до державного бюджету власниками розмитнених автомобілів на іноземній реєстрації.

Парламентар наголошує: «Ці 2 410 гривень виплатять різними частинами. Першу частину виплатять у березні, другу – у квітні. Тобто, перша виплата до голосування, після голосування – друга виплата. Це отримають 2 мільйони пенсіонерів з низькими пенсіями».

Ще одна форма, яку також можна вважати непрямим підкупом – це виплата субсидій живими грошима. Тетяна Острікова каже: «Великий» збіг, що 4 мільйони домогосподарств отримають півтори тисячі гривень готівкою перед виборами».

Політик продовжує: «Наступне ноу-хау – це роздача матеріальної допомоги за програмою «Турбота». Про це, до речі, заявляв і міністр внутрішніх справ. У Києві, Одесі, Харківській та Київській областях в штабах відбирають соціально
незахищених людей і пропонують їм матеріальну допомогу в обмін на їхній голос.

Якщо людина погоджується, її вносять до переліку, і управління соціального захисту виділяє їй матеріальну допомогу».

Четверта схема непрямого підкупу чинною владою українців – коли на сесіях рад в обласних центрах перерозподіляють бюджет і видатки на школи, стадіони, лікарні виділяють на матеріальну допомогу.

Все це, обурюється народний депутат, ігнорується правоохоронними органами, які замість боротьби з цими схемами, займаються переслідуваннями політичних опонентів, зокрема, представників «Самопомочі».

Підсумовуючи, Тетяна Острікова звертається до українців: «Закликаю всіх українців прийти на вибори та пов’язати ваш голос з вашим щасливим життям в Україні наступні п’ять років без корупції та олігархів».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини