Тетяна Острікова: «Уряд не знайшов гроші на потреби людей»

Державний бюджет, за яким житиме наша країна весь наступний рік, повинен враховувати і забезпечувати інтереси всіх громадян України. Натомість, за словами народного депутата «Самопомочі» Тетяни Острікової, уряд знову не може знайти гроші на дійсно важливі потреби людей, а пропонує спрямувати кошти на фінансування правоохоронців, центральних органів влади та ОДА.

«Від щорічної «щирої» турботи уряду про українців, ті виїжджають з країни мільйонами. Замiсть обiцяного бiзнесу ПНВК, уряд пропонує «податкову знижку» у розмірі 13 млрд грн з податку на прибуток пiдприємств, який платить здебільшого великий бізнес. А щодо податку на доходи фiзичних осiб, навпаки, план зборів завищений, адже перевірками будуть його вичавлювати з підприємців. Натомість вже традиційно  збільшується на 18 млрд грн фінансування правоохоронцiв: МВС, полiції, прокуратури, СБУ.

Замiсть обiцяної урядом боротьби з контрабандою на митницi, ми маємо заниження плану по акцизу з імпортованих підакцизних товарів у розмірі близько 4 млрд грн. А де ж обiцянi урядом і Прем’єр-мiнiстром 100 додаткових млрд вже до кінця цього року вiд припинення схем на митницi?»

Члени фракції «Самопоміч» вимагали від уряду коригування Проекту Держбюджету на 2019 рік з урахуванням інтересів усіх верств населення і пропонували дійсно важливі поправки.

«Самопоміч» подавала поправки, щоб пiдвищити заробiтнi плати медикам, видiлити кошти на екстрену медичну допомогу в усіх областях України. На жаль, на це грошей у влади не знайшлося.

«Самопоміч» пропонувала подбати про солдатів та учасників АТО, які боронять нас від ворога, зокрема, виділивши кошти для придбання житла військовослужбовцям, для підвищення їх заробітних плат, а також щодо виділення 100 тис. грн кожному учаснику АТО з державного бюджету. Сьогодні така програма діє у Львові, а мала б діяти по всій Україні.

Також ми пропонували виділити 2 млрд гривень на «теплі кредити», аби дати нашим людям iнстумент для зниження витрат на комунальні послуги. Адже видiлено лише 400 млн. Тобто, ми не бачимо в бюджеті задекларованої урядом енергоефективностi.

Однак всi пропозиції  «Самопомочі» були відхилені, тому що кошти пiшли на фiнансування правоохоронців, центральні органи влади та ОДА. А на дійсно важливі потреби людей в уряду грошей не знайшлося», – каже Тетяна Острікова.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини