Тетяна Острікова у парламентській асамблеї ОБСЄ: «Єдина причина, чому Україна має вимушених переселенців – це війна, розпочата Росією»

Цими днями народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Тетяна Острікова працює в Парламентській асамблеї ОБСЄ у Відні, де вона порушила проблему внутрішньо переміщених осіб в Україні. 

Як зазначила Тетяна Острікова у своєму виступі, через чотири роки тривалої війни на Донбасі в Україні утворилася дев’ята за величиною громада внутрішньо переміщених осіб у світі, яка нараховує майже 1,6 мільйона осіб.

«Це офіційно зареєстровані як внутрішньо переміщені особи. Згідно з відповідною доповіддю Атлантичної ради, тільки третина із них планує інтегруватися у місцеві громади, а не повертатися до свого місця проживання», – зазначає народний депутат.

Тетяна Острікова наголошує: «Єдина причина, чому Україна має вимушених переселенців – це війна, розпочата Росією, її збройна агресія та окупація українських територій, де проживали ці люди. Усі проблеми та страждання вимушених переселенців в Україні зникнуть, якщо Росія виведе свої військові підрозділи та озброєння з Донбасу і Криму та звільнить наші українські землі».

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини