Тетяна Острікова: «Через дірки на митниці повз бюджет «пролітає» мінімум 75 мільярдів щороку»

За словами народного депутата від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Тетяни Острікової, подана цього тижня трьохрічна урядова бюджетна резолюція передбачає курс долара в 30,5 гривень, однак не містить навіть згадки про реформу ДФС та митниці. Це при тому, що через «дірки» у митному кордоні  повз державний бюджет щороку «пролітає» мінімум 75 мільярдів, котрі йдуть в кишені корупціонерів.
«Податкова реформа, Володимире Борисовичу, це не лише підвищення ставок акцизів на інфляцію, як пише Уряд в напрямках бюджетної політики, – звернулася до Премєр-міністра України під час години запитань до Кабміну в парламенті народний депутат. – Наша зустріч з МВФ у Вашингтоні показала, що вони не проти податку на виведений капітал, але вимагають реформи ДФС і митниці».
«Сьогодні бізнес скаржиться мені на незаконні огляди і затягування в митному оформленні вантажів, простої на митниці, відсутність кадрів, особливо в Одесі, в достатній кількості та черги і побори. Тому я хочу, щоб вся країна знала: якщо лад на митниці не буде наведено, в цьому буде Ваша персональна відповідальність, адже ДФС, як центральний орган виконавчої влади, у Вашому прямому підпорядкуванні», – підсумувала Тетяна Острікова.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини