Терор проти своїх людей – читайте у новому номері газети «Самопоміч»

Читайте у газеті «Об’єднання «Самопоміч» від 21 квітня:

– Терор проти своїх людей. Проблема непропорційного застосування сили службовцями МВС більшає із кожним днем.

– Сильні громади – сильна держава. Після місцевих виборів 30 квітня в Україні будуть створені ще 40 об’єднаних територіальних громад.

– Хроніка безвізу. Історія візової лібералізації для України, яка сьогодні вийшла на фінішну пряму, офіційно розпочалась ще у лютому 2010 року.

– Як працюватиме безвіз. Найпоширеніші запитання-відповіді щодо процедури перетину кордону із ЄС після запровадження безвізового режиму.

– Поділись святом із потребуючими. За ініціативи “Об’єднання “Самопоміч” тернополяни залишали паски та продукти для великодніх кошиків на соціальних прилавках.

– Заробляти в українському селі – можливо. Завдяки кооперації жителі Хмельниччини забезпечені роботою та стабільними доходами.

– Митрополит Йосиф Сліпий: 18 років у радянських концтаборах.


Усі номери газети доступні на сайті https://issuu.com/samopomichua

Нагадаємо, «Об’єднання «Самопоміч» пропонує можливість безкоштовно передплатити газету та отримувати її двічі на місяць у свою поштову скриньку.

Для оформлення безкоштовної передплати можна обрати зручний спосіб із трьох варіантів:

1. Зателефонувати на гарячу лінію за телефоном 0 800 21 01 01 (з 9:00 до 13:00, 14:00 до 18:00 год., дзвінки з усіх телефонів у межах України безкоштовні);

2. Заповнити анкету на сайті samopomich.ua;

3. Заповнити бланк квитанції для передплати та принести її у найближчий офіс «Самопомочі» у вашому місті.

object(WP_Term)#12919 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини