Тарасу Сітенку відмовили в праві участі в конкурсі на посаду губернатора Харківщини

9 вересня 2016 року президент України Петро Порошенко оголосив конкурс на посаду губернатора Харківської області. Тарас Сітенко, депутат від фракції “Самопомочі” став одним з учасників, які подали документи.

Проте, конкурс був не налагоджений. Список кандидатів, які подавали документи на конкурс, не було оприлюднено, про відмову в праві участі в конкурсі подавачі дізналися навіть у телефонній розмові, а не в письмовому вигляді, анкети учасників для проходження тестування на губернаторську посаду – не опубліковані.

«Ця відмова – цілком очікувана реакція бюрократичної системи на спробу її зміни. Незважаючи на заявлену прозорість і об’єктивність, декларації про те, що в конкурсі будуть мати значення виключно професіоналізм і досвід, система навіть не дала шансу для проведення справжнього змагання гідних кандидатів, перекривши можливість участі в ньому «неформатним» кандидатам», – коментує Тарас Сітенко, депутат міськради від фракції «Самопоміч», один з претендентів на участь в конкурсі.

Причиною відмови, яку було озвучено Сітенку в телефонній розмові, став брак досвіду роботи на керівних посадах. При цьому, до конкурсу було допущено двох безробітних. На думку депутата, бюрократична машина захищається від зовнішніх впливів, навіть не намагаючись дотримуватися пристойності.

«В мене не було особливих ілюзій щодо шансів виграти цей конкурс, але я вважав за потрібне подати документи, переконатися в тому, що учасникам даються рівні умови і можливості. Але, як бачимо, не дивлячись на зміни в Україні, що відбулися з 2014 року, зміни в суспільній свідомості, люди, що представляють владу в нашій країні, не змінилися, і силоміць намагаються зберегти бюрократичну вертикаль, в якій найважливішою рисою є вміння догоджати начальству і писати звіти, а не здатність ефективно управляти і розвивати країну. Очевидно, що конкурс уявний і насправді був покликаний офіційно узаконити заздалегідь визначену кандидатуру в.о.губернатора Юлії Світличної», – розповів Сітенко.

Тарас Сітенко та його команда збираються опротестувати рішення комісії в суді.

Нагадаємо, управлінський досвід Тараса Сітенка у бізнесі становить 26 років. Тарас Сітенко – харківський бізнесмен, що володіє декількома десятками компаній, чий сукупний річний оборот становить понад 10 млрд гривень.

Довідка: Тарас Сітенко – головною фракції «Об’єднання «Самопоміч» в харківській міськраді. На виборах на пост мера Харкова в 2015 році депутат посів друге місце після Геннадія Кернеса.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони